Uniwersytet Trzeciego Wieku

Kategorie:

Szybki kontakt:


Stowarzyszenie
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie
Narutowicza 20, 99-300 Kutno
Dworek Modrzewiowy
tel. 534 085 405
tel. 570009655, email: sutw@utwkutno.pl

Przyjazne linki:

Polecamy
Polecamy
22
cze

Skończył się już 11 rok akademicki w kutnowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

UTW

Członkowie Stowarzyszenia UTW w Kutnie uroczyście zakończyli 11 rok wspólnej nauki, zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności manualnych i artystycznych, podnoszenia sprawności fizycznej oraz podejmowania różnorodnych wspólnych działań w przyjacielskich kręgach.
Uroczyste spotkanie członków odbyło się dnia 12 czerwca 2018 r. w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury. Członkowie serdecznie powitali przybyłych gości, przyjaciół Stowarzyszenia dzięki którym Uniwersytet cieszy się popularnością i sympatią nie tylko mieszkańców naszego miasta. Wśród gości powitano Prezydenta Miasta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego, który przybył wraz z Wiceprezydentami Zbigniewem Wdowiakiem i Jackiem Boczkają,
Pani Dr Iwona Wieczorek Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w Łodzi, oraz Dyrektorów kutnowskich szkół i przedstawicieli instytucji i firm prywatnych, które w każdej potrzebie służą pomocą w organizowaniu działań UTW.
Po wspólnym odśpiewaniu hymnu i powitaniu przybyłych gości Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia UTW Maria Wierzbicka przedstawiła zebranym sprawozdanie z prac Uniwersytetu w roku akademickim 2017/2018, które zostało przyjęte przez członków Stowarzyszenia gorącymi brawami.
Zaproszeni Goście dali wyraz swojemu uznaniu dla prac Stowarzyszenia składając gratulacje, kwiaty
i pamiątkowe gadżety na ręce Przewodniczącej Zarządu.
Zebrani gorącymi brawami nagrodzili członków teatru UTW „Czemu nie”, którzy uczestnicząc w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dojrzałej PRZYSTANEK 60+ w kategorii teatr, fragmentem sztuki „Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna” w reżyserii Krzysztofa Ryzlaka wywalczyli I miejsce wśród zespołów teatralnych województwa łódzkiego.
Spotkanie zakończył występ kabaretu UTW „Może się uda” w programie „Ciachocinek czyli nieautoryzowany przewodnik po życiu w sanatorium” w układzie i reżyserii Dominiki Staniszewskiej,
w którym wystąpili: Stanisława Augsburg, Jolanta Barańczak, Maria Jabłońska, Marlena Kluk, Helena Kowalska, Irena Łukasiak, Wanda Majchrowicz, Jadwiga Piórkowska, Stanisław Borkowski, Jerzy Gawłowski, Stanisław Kołodziejczak, Władysław Krysiak i Andrzej Zielonka.
Rozbawiona publiczność gorącymi brawami podziękowała twórcom i wykonawcom programu .
DZIĘKUJĄC ZA WSPÓLNE TEGOROCZNE OSIĄGNIĘCIA ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIŁEGO WYPOCZYNKU I DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU AKADEMICKIM !!!!
Opracowanie: D. Kawka
Zdjęcia : S. Szadkowska

obrazek prawa
   
© Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie
wykorzystywanie materiałów ze strony bez zgody autora - zabronione!
Logowanie administratora stronyMapa strony