Uniwersytet Trzeciego Wieku

Kategorie:

Szybki kontakt:


Stowarzyszenie
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie
Narutowicza 20, 99-300 Kutno
Dworek Modrzewiowy
tel. 534 085 405
tel. 570009655, email: sutw@utwkutno.pl

Przyjazne linki:

Polecamy
Polecamy
09
paź

Na dobry początek ...

UTW
Dr Sylwia CHUTNIK, antropolożka kultury, pisarka, felietonistka, przewodniczka po Warszawie…kobieta wielu talentów licząca niewiele ponad 30 lat, w jednym z artykułów powiedziała: „Zauważyłam, że wielokrotnie poziom energii i humoru osób po sześćdziesiątce wręcz przytłacza. Od razu myślę sobie, że jestem przy nich jak stetryczała babuleńka…”.
No,w końcu widzi się w nas nie „pozostających poza aktywnością zawodową” kłopotliwych członków społeczeństwa, ale pogodnych, uśmiechniętych, mądrych i twórczych współobywateli. Pracowaliśmy latami na to, by tak nas postrzegano. Ja 12, a niektórzy spośród Was… więcej…
Na kolejne 12 lat, mamy więc nową ideę –utrzymać i rozwijać takie widzenie starych ludzi. Może tylko w bajkach zostaną słowa „stetryczała babuleńka”. I oczywiście wszystko się uda, bo wsparcie mamy wielkie, w naszych bliskich i Przyjaciołach.
Z prawdziwą radością witam Wszystkich po raz 12. Serdecznie witam wszystkich Słuchaczy SUTW i naszych Przyjaciół…
Życzę Państwu, na kolejne wspólne miesiące, dużo zdrowia, pogody ducha, zdobywania nowej wiedzy, umiejętności oraz prawdziwej satysfakcji z Waszej pracy i z życia…nie tylko w swoim imieniu, ale także w imieniu Zarządu SUTW w Kutnie i Rady Słuchaczy.

Majka Wierzbicka
obrazek prawa
   
© Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie
wykorzystywanie materiałów ze strony bez zgody autora - zabronione!
Logowanie administratora stronyMapa strony